RSS

Ляшко веде у парламент сина відомого кримінального авторитета Рибки. Подробиці

октября 7, 2014

Ribalko-Sergyi1Сергій Рибалко, який йде до ВР за списком Радикальної партії Ляшка під номером 22, — людина непересічна. Він син відомого авторитета Рибки, якого розстріляли конкуренти у Києві у 2005 році.

Цей той випадок, коли яблуко від яблуні недалеко падає. Маючи легальний бізнес (Сергій Рибалко — керівник і власник «Снек Експорт» та SI Group, яким належать торговельні марки «Semki», «Флинт» та «Морские»), він опікується й іншими прибутковими справами. Дарма, що більшість з них незаконні. Головне, що прибуткові.

Журналісти програми «Гроші» з’ясували, що група працівників SI Group виявилася «нелегальним оперативним підрозділом», який працював на сепаратистів на сході.

«Нелегальний оперативний підрозділ — щось на зразок детективного агентства. У мирний час він займався стеженням за впливовими людьми, щоб потім їх шантажувати. Підслуховували і знімали не тільки на вулицях, але і зовсім у пікантних ситуаціях », — сказано в сюжеті. Як доказ були продемонстровані кадри відверто інтимного характеру з життя високопоставлених чиновників, вилучені у співробітників розвідгрупи. До зони уваги групи входили керівники облдержадміністрацій, заступники керівників різних відомств, прокурори регіонів, співробітники органів МВС, а також колишній міністр екології.

Як з’ясувалося, детективне агентство було необхідно для забезпечення безпроблемного існування наркотрафику, який організував наш герой. Через мережу аптек Рибалко збував імпортні наркопрепарати та прекурсори, які спокійно завозив у величезній кількості в Україну в контейнерах з горішками через порт Одесу, який на той момент контролював Юра Єнакієвський.

Усі справи, які відкривалися проти Рибалка, дивним чином закривалися або спускалися на гальмах. Хоча що тут дивного: детективне агентство працювало добре і компромату на високопосадовців та людей у погонах було вдосталь. Ну а якщо було зовсім скрутно, на допомогу приходив близький друг Рибалка – син генпрокурора Артем Пшонка.

До ВР по спискам Ляшка він рветься, по-перше, аби отримати депутатську недоторканість і уникнути правосуддя, а по-друге, знайти нових партнерів, щоб поновити схеми і продовжити свою злочинну діяльність. Адже, після побігу Яниуковича, Пшонки і решти поплічників кровавого режиму, «бізнес» Рибалка зупинився та й взагалі запахло смаженим.

4 259 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям