RSS

Земельна мафія Київщини

ноября 28, 2014

moe1Восени 2014 року Артемом Кадомським було прийнято вольове рішення – призначити “свою” людину на посаду голови Держземагенства Київської області  — Андрія Мальованого. Цей персонаж, як то кажуть, “з’являється на сцені” за дружньою порадою, — кого б ви гадали? Так,  — саме за порадою Олександра Луцького! Яскравого гравця тоді ще “молодої” команди “Льоні Космоса”.  Цілком зрозуміло, що Андрій Мальований заходить на посаду саме для забезпечення та підтримки подальшого призначення Олександра Луцького на посаду Голови Держкомзему України. Той факт, що за інформацією, Андрій Мальованний є бізнес партнером та помічником Сергія Левцова, свідчить про зухвале захоплення та гіперкорупцію в Дерземагенстві.

Не дивно, що питання прозорості, боротьби з корупцією, реформування, підвищення фахового рівня працівників, розроблення регіональних програм по раціональному та ефективному використанню земель в Київській області, з цієї дати, відкладено до кращих часів.

На часі постають “нові задачі” команди “Люстрованих в законі” Герасимюка, Даниленка, Левцова, Кадомского, Мальованого та Луцького! З реактивною швидкістю починається вдосконалення корупційних механізмів та тіньових схем, оформлення найдорожчої землі в Україні на своїх родичів, побратимів та підставних людей, готуються рейдерські захати землі та розробляються механізми контролю над обігом всієї землі України в тому числі і сільськогосподарського призначенн, що створює умови підриву національної безпеки України, можливо вони діють на замовлення та піддиктовку Путіна???.

Здирництво та  хабарі з немічних стареньких бабусь та дідусів, які фактично загнані в безвихідь при оформленні своїх споконвіку існуючих з часів колгоспів земельних наділів. За підпис, Андрія Мальованого та ще низки “корупціонерів”  змушують віддавати останні гроші за  наказ про затверження проекту про передачу земельної ділянки у власність. Саме ця, команда «загартована часом» активно фінансує та лоббіює Луцького на посаду голови Держземагентства,  якому ще за часів Л. Черновецького вдалося професійно нанести збитки та фактично вкрасти у киян землі на сумму понад 100 міліардів гривень.

В цьому професійному «раздержавленні»  безпосередню допомогу  надають, як і раніше, «наші вірні друзі» — Артем Кадомский, Сергій Левцов  та Андрій Тарнапольский. Тут, як кажуть, — професіоналізм не проп’єш! Доречі останній купив камеру для аерофотозйомки  за 16 млн. грн, в той час  коли аналог коштував  2 млн грн.

Нехтуючи будь-якими моральними нормами, підконтрольні Мальованому Андрію начальники районних управлінь Держземагентства Київської області, поставлені в умови тотальної сплати щотиждневої данини. У разі затримки чи відмови від “співпраці”, — “спокута неминуча”, — звільнення або відсторонення від виконання обовязків без пояснень та незважаючи на обставини, сімейний стан людини, тощо. Для особливо незговірливих, “бізнес партнери”  Герисимюка та Даниленко завжди сфабрикують кримінальні справи.

Але є і позитивні винятки, –  нареші, прокуратура Київської області оголосила у розшук колишнього першого заступника міністра аграрної політики Івана Бісюка, доречі найліпшого друга Арьема Кадомського. Першому заступнику міністра аграрної політики та продовольства України повідомлено про підозру у зловживанні владою і службовим становищем. За даними прокуратури, Бісюк незаконно погодив відчуження 350 гектарів землі у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району. Встановлено, що він, в обхід визначеної законом процедури, підписав документ, яким припинено право постійного користування земельною ділянкою державним підприємством «Пуща-Водиця». У подальшому землі вартістю понад 370 млн. грн. безоплатно передані у приватну власність фізичним особам.

Слідство кваліфікує незаконні дії чиновника за ч. 2 ст. 364 ККУ (умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам). Постає питання чому не висуното звинуваченя керівництву Держземагентства, яке саме й розпорядилося безоплатно передати у приватну власність фізичним особам 350 гектарів земель державного підприємства “Пуща-Водиця”? Чому мовчить та не проводить перевірки керівництво Держземагентства? Місцеві мешканці, озираючись тихенько кажуть, що власники землі є саме довірені особи Луцького, Мальованого та Кадомського! Як таке взагалі можливо? Де правоохоронці? 60 чи 70 гектарів на славнозвісному приватному підприємстві чиї?

Цікаво, але працівники ДП “Пуща-Водиця” стверджують, що в підприємства, вже при “новій владі”, саме “земельна мафія” зухвало вилучила біля 500 гектарів в межах міста Київ. Над цим питянням взагалі завіса темряви…

Аналогічна ситуація і навколо земель Національного університету біоресурсів і природокористування, який за допомогою або мовчазної згоди начальника головного управління Держземагентства у Київський області добровільно передав у комунальну власність міста Буча 120 гектарів землі.

Окремо варто згадати с. Хмільна, Києво-Святошинського району Київської області. Тут під прикриттям генеральної прокуратури, суддів, які з невідомих причин разом із прокурорами, отримали кожен по діляночці, — йдеться про зухвалий рейдерський захват ділянок площею понад 350 га! Навіть те, що цю землю багато років обробляють люди, не зупиняє “земельну мафію”.

Дерибан Біличанського лісу, увійде до історії України, як одна з найбільших земельних афер. В одній точці протистояння зіштовхнулися інтереси трьох органів місцевого самоврядування – Київської міської ради, Київської обласної ради і Коцюбинської селищної ради. Ціна питання – тисячі гектарів лісового масиву під Києвом та мільярди доларів.

Марно думати та мріяти, що Герасимюк, Даниленко, Левцов, Кадомский, Мальований та Луцький докладуть зусиль для збереження унікально лісового масиву, легень міста Києва. За нашою інформацією за їх кримінальними  вказівками працівники  здійснюють фабрикування інформації та спотворення земельного кадастру по цій справі. Тому не дивуйтесь якщо раптом родичі Герасимюка, Даниленка, Левцова, Кадомского, Мальованого та Луцького розпочнуть знищувати вікові дерава та будувати маєтки в Білічанському лісі. Розмітка тереторії вже іде повним ходом.

Про корупційні скандали в Держземагентстві України та головному управлінні Держземагентства у Київській області  писалося вже неодноразово, і ця невеличка стаття  повної картини розбазарювання земельного фонду Київщини та маштаби корупції Держземагентства і Генеральної прокуратури не відображає. Про його масштаби можна лише здогадуватися.

Сподіваємось, після зміни Генерального прокурора України та голови  Держземагентства ситуація зміниться і державне підприємство знову стане повноправним користувачем особливо цінних земель.
Іниціативна група громадського супротиву проявам корупції працює і далі, готуються наступні матеріали. Журналістське розлідування триває.

Сподіваємось, нас нарешті почують!

Олег Кравез, для Національного бюро розслідувань України

2 105 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям