RSS

Батько 24-річної депутатки-радикалки Олени Кошелєвої виявився горілчаним королем з поглядами рашиста. 4 фото

декабря 5, 2014

Kosheleva-Olena-batko1Активністю у соцмережах вирізняється не тільки молода депутатка від Радикальної партії Олена Кошелєва, але й її батько — директор Харківського лікеро-горілчаного заводу Володимир Кошелєв.

Судячи з того, яким дописам та фотографіям ставить позитивні оцінки батько депутатки, він є великим прихильником політики РФ щодо України, а до української армії Кошелєв ставиться дуже неприязно, як і до США.

Зі сторінки Володимира Кошелєва можна зробити висновок, що він вважає своїм президентом Володимира Путіна, ностальгує за СРСР, дуже не любить американців, а українську армію просто таки ненавидить.

Окрім політичних питань, батька народної обраниці цікавлять собаки, пенсіонери-спортсмени та рецепти домашньої консервації.

Раніше ефектна поява новообраної депутатки Верховної Ради Олени Кошелєвої спричинила справжній фурор серед інтернет-користувачів. Враження справили і дорогі речі красуні, і два охоронці, і незнання політичного устрою в Україні, повідомляєНаціональне бюро розслідувань України.

Kosheleva-Olena5Kosheleva-Olena77Kosheleva-Olena1

3 905 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям