RSS

Київський міський штаб блоку Порошенка очолив одіозний екс-регіонал Вадим Столар

августа 13, 2015

Stolar-Vadym1-300x225

Депутат Київради Вадим Столар очолив київський міський штаб «Блоку Петра Порошенка-Солідарність».

Про це «Українській правді» стало відомо з джерел, близьких до мера Києва Віталія Кличка, повіомляє Національне бюро розслідувань України.

«Кандидатуру Столара погоджено. Він займатиметься мажоритарниками, партією і Віталієм Кличко, як кандидатом в мери Києва. Офіційно ж штаб очолить Олег Гаряга (голова Шевченківської райорганізації УДАРу — УП) але він буде „весільним генералом“. Реально керуватиме Столар», — каже джерело.

До того ж Столар виступає одним з переговорників щодо злиття між БПП і УДАРом напередодні місцевих виборів.

Як відомо, наприкінці липня київську організацію партії «УДАР Віталія Кличка» очолив голова Шевченківської адміністрації Києва Олег Гаряга.

Як відомо, у 2006 році Вадим Столар пройшов до Київської облради за списком «Нашої України».

У 2010 році став нардепом від партії регіонів, однак у серпні 2012 року вийшов з партії. З 2014 року є депутатом Київради, позафракційний.

Вадим Столар відомий як бізнес-партнер Вагіфа Алієва, разом вони зводили поряд зі станцією метро «Театральна» офісний центр, який під тиском киян віддали під Музей Києва.

Окрім того, родина Столара причетна до скандальної забудови на Микітській Слобідці. Його мати була співвласницею, а батько – директором фірми «Майк», на яку виводилася земля під вказане будівництво.

Також, за даними «Наших грошей», Столара пов’язують з будівельною аферою «Еліта-Центру»: в середині 2000-х він був співвласником ТОВ «Еліта-Будінвест», через ТОВ «Марс-1» частку в цій компанії мали Інна Майструк та Олександр Волконський, якого вважають організатором афери «Еліта-Центру».

У цей же період, у 2004—2006 роках, згідно з даними кримінальної справи обидві фірми – «Еліта-Будінвест» і «Марс-1» – входили в групу компаній, котрі шляхом фіктивних договорів на інвестування в житлове будівництво заволоділи коштами понад півтори тисячі громадян на суму 382 млн грн.

За інформацією руху «Чесно», Столар з червня 2014 року по березень 2015 року пропустив 23% засідань Київради.

За законом «Про статус депутатів місцевих рад», пропуск понад 50% пленарних засідань протягом року є підставою для відкликання мандату.

899 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям