RSS

Вкладники «Еліти-центру» вимагають затримати Вадима Столара. Документ

апреля 6, 2016

Stolar-Vadym13-500x302

 

Громадська організація «Об’єднання вкладників «Еліта-центр» оприлюднила відкритий лист до президента України Петра Порошенка, генпрокурора Віктора Шокіна і міського голови Києва Віталія Кличка, в якому вимагає негайно затримати екс-кандидата в нардепи і бізнесмена Вадима Столара, який був одним зі співзасновників «Еліти-центру».

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Ошукані інвестори обурені, що організатори будівельної піраміди можуть уникнути відповідальності. Активісти заявляють, що вже навесні на волю може вийти підозрюваний у справі «Еліти-центру» Олександр Шахов (Волконський), який восьмий рік перебуває в слідчому ізоляторі в очікуванні вироку. За новим «законом Савченко», день, проведений у СІЗО, зараховують за два дні, проведені в ізоляторі, тож фактично його повинні звільнити.

Так само досі не затримали партнера Шахова і співзасновника компанії Вадима Столара, якого залучали до справа лише як свідка, хоча в процесуальному порядку було встановлено, що він був співзасновником компанії «Еліта-будінвест» і кількох інших підприємств, які входили до групи «Еліта-центр».

Вкладники вимагають від правоохоронних та інших відповідальних органів змінити процесуальний статус Вадима Столара і залучити його в судовий процес як підозрюваного. Також автори листа вважають, що Столара необхідно затримати, оскільки він може виїхати за межі України.

Автори листа нагадують, що через організаторів «Еліти-центру» були змушені роками проживати в приміщеннях, не пристосованих для життя. Деяких вкладників ця афера позбавила останніх заощаджень. «На цьому тлі бездіяльність прокуратури щодо Вадима Столара виглядає не тільки дивно, а й злочинно», — вважають у громадській організації.

list-Stolar-Vadym1list-Stolar-Vadym2

Відзначимо, що Вадим Столар є одним з найближчих соратників мера Києва Віталія Кличка.

До речі, головним архітектором Києва став помічник «сірого кардинала» Кличка Вадима Столара Юрій Тацій.

1 243 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям