RSS

Вкладники «Еліти-центру» вимагають затримати Вадима Столара. Документ

апреля 6, 2016

Stolar-Vadym13-500x302

 

Громадська організація «Об’єднання вкладників «Еліта-центр» оприлюднила відкритий лист до президента України Петра Порошенка, генпрокурора Віктора Шокіна і міського голови Києва Віталія Кличка, в якому вимагає негайно затримати екс-кандидата в нардепи і бізнесмена Вадима Столара, який був одним зі співзасновників «Еліти-центру».

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Ошукані інвестори обурені, що організатори будівельної піраміди можуть уникнути відповідальності. Активісти заявляють, що вже навесні на волю може вийти підозрюваний у справі «Еліти-центру» Олександр Шахов (Волконський), який восьмий рік перебуває в слідчому ізоляторі в очікуванні вироку. За новим «законом Савченко», день, проведений у СІЗО, зараховують за два дні, проведені в ізоляторі, тож фактично його повинні звільнити.

Так само досі не затримали партнера Шахова і співзасновника компанії Вадима Столара, якого залучали до справа лише як свідка, хоча в процесуальному порядку було встановлено, що він був співзасновником компанії «Еліта-будінвест» і кількох інших підприємств, які входили до групи «Еліта-центр».

Вкладники вимагають від правоохоронних та інших відповідальних органів змінити процесуальний статус Вадима Столара і залучити його в судовий процес як підозрюваного. Також автори листа вважають, що Столара необхідно затримати, оскільки він може виїхати за межі України.

Автори листа нагадують, що через організаторів «Еліти-центру» були змушені роками проживати в приміщеннях, не пристосованих для життя. Деяких вкладників ця афера позбавила останніх заощаджень. «На цьому тлі бездіяльність прокуратури щодо Вадима Столара виглядає не тільки дивно, а й злочинно», — вважають у громадській організації.

list-Stolar-Vadym1list-Stolar-Vadym2

Відзначимо, що Вадим Столар є одним з найближчих соратників мера Києва Віталія Кличка.

До речі, головним архітектором Києва став помічник «сірого кардинала» Кличка Вадима Столара Юрій Тацій.

939 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям