RSS

Жити по-новому. Україна зобов’язалася підвищити пенсійний вік на 5 років

марта 12, 2015

poroshenko-genocid1

 

Україна зобов’язалася перед Міжнародним валютним фондом до кінця 2025 року підвищити вік виходу на пенсію на 5 років, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це сказано в меморандумі про економічну й фінансову політику, підписаному між Україною й Міжнародним валютним фондом.

Меморандум передбачає підвищення пенсійного віку на 6 місяців щорічно. Усього вік виходу на пенсію передбачається підвищити на 5 років і обмежити розмір пенсії для працюючих пенсіонерів.

Також передбачається збільшити на 5 років робочий стаж, що враховується при виході на пенсію для працівників професій, які мають право на достроковий вихід на пенсію.

Відповідно до меморандуму дані заходи дозволять Україні заощадити 1,6 млрд гривень в 2015 році.

Крім того, Кабмін зобов’язується передбачити кошти для виплати на вимогу пенсій тим громадянам, які перебувають на не підконтрольних владі територіях.

Відповідні зміни в закон «Про пенсійне забезпечення» передбачається внести до 2016 року.

Раніше міністр соціальної політики Павло Розенко брехав, що МВФ не вимагає від України підвищення віку виходу на пенсію.

10 березня 2015 року президент Петро Порошенко підписав закон, що обмежує до 1 січня 2016 року на період роботи тим пенсіонерам, пенсія яких становить понад 1,5 установленого для осіб, що втратили працездатність, прожиткового мінімуму (1423 гривні), виплату пенсій 85%.

2 150 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям