RSS

Чергова зрада. Росія безперешкодно викрала «вишки Бойка» вартістю $800 мільйонів з Одеського газового родовища

декабря 14, 2015

vishka-Boika5-300x199

 

Майже через два роки після анексії Криму Росія вирішила викрасти самопідйомні бурові установки В-312 і В-319 у свої територіальні води.

Про це йдеться у заяві прес-служби захопленого росіянами «Чорноморнафтогазу», повідомляє sprotiv.org.

«У зв’язку зі складною міжнародною обстановкою, ризиками втрати життєво важливих активів ГУП РК „Чорноморнафтогаз“ — двох сучасних бурових установок У-312 і В-319 загальною вартістю більше 25 мільярдів рублів, було здійснено їх перестановка з Одеського газового родовища в територіальні води РФ», — йдеться у повідомленні.

В даний час обидві бурові установки знаходяться в територіальних водах Російської Федерації, їх безпека забезпечена, зазначають російські загарбники.

Як відомо, бурові платформи, закуплені «Чорноморнафтогазом» також називають «вишками Бойка» на честь колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойко.

У 2011 році «Чорноморнафтогаз» на тендері придбав дві морські бурові платформи за ціною 400 мільйонів доларів кожна. У першому тендері «Чорноморнафтогазу» взяли участь тільки дві, пов’язані між собою фірми.

Ціна платформи (400 мільйонів доларів) виявилася на 150 мільйонів доларів вище, ніж у виробника. У другому тендері взяли участь три посередники. ЗМІ стверджували, що ринкова ціна другої платформи також коливається близько 200 мільйонів доларів.

Переможцем виявилася «Ризька судноверфь» з ціною близько 400 мільйонів доларів.

1 318 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям