RSS

#Порошенко назвали «баригою» та Вальцманом у науковому журналі київського університету. Подробиці

февраля 11, 2016

jurnal-pro-poroshenka1

 

У київському науково-методичному журналі для вчителів «Історія в школах», який видає Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, професор історії назвав президента України Петра Порошенка «баригою», а українську владу — сіоністською.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

У номері журналу «Історія в школі» за вересень 2015 року була опублікована стаття «Пам’ятки історії України: минуле і сучасне». Її автор, доктор історичних наук, професор Віктор Король не лише описує проблему збереження історичних пам’яток, але й називає Петра Порошенка «баригою», вказує, що його прізвище – «Вальцман», та висуває твердження, що «влада в Україні під контролем сіоністів».

На це звернув увагу блогер Іван Оберемко, який опублікував фото журналу на своїй сторінці у Facebook. Натомість головний редактор журналу Юрій Войцеховський заявив ZAXID.NET, що ці вислови є особистою думкою професора, а сама редакція в них толерантна.

jurnal-pro-poroshenka2

«У нас толерантна редакція. Це особиста думка професора Короля. Я її можу поділяти або не поділяти. У нас є розуміння свободи преси? Є. Прізвище „Вальцман“ фігурувало в пресі?», — риторично питає Юрій Войцеховський.

jurnal-pro-poroshenka3

«У нас толерантна редакція. Це особиста думка професора Короля. Я її можу поділяти або не поділяти. У нас є розуміння свободи преси? Є. Прізвище „Вальцман“ фігурувало в пресі?», — риторично питає Юрій Войцеховський.

«Ця стаття присвячена не цій проблемі, а збереженню пам’яток України. Виділяти такий невеличкий фрагмент – це, я думаю, не зовсім коректно. Але якби я його викинув як редактор – я можу це зробити, це поставило б мене в конфлікт з нашим постійним дописувачем, до якого я відношусь з повагою. Це тонкі внутрішні редакційні речі, які важко зрозуміти ззовні», — вважає Юрій Войцеховський.

Також головний редактор журналу додав, що Віктор Король вже на пенсії, і тому «йому втрачати нічого, він може казати те, що каже».

jurnal-pro-poroshenka4

Згідно вихідних даних, видавцем журналу «Історія в школі» є Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова. Войцеховський стверджує, що фактично журнал є незалежним і фінансується виключно за рахунок передплатників.

В журналі також вказано, що його виданню сприяють: Інститут історії України НАН України, Інститу педагогіки АПН України, КНУ ім. Тараса Шевченка, Київський міський педагогічний університет ім. Б.Д.Грінченка, Творча спілка вчителів України та Міжетнічна педагогічна асоціація.

1 278 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям