RSS

Призначення Ахметова і Бойко можуть стати точкою неповернення для президента #Порошенко, — Лещенко

марта 13, 2016

Ahmetov-Rinat-DNR1

 

Видання «Дзеркало тижня» оприлюднило інформацію, відповідно до якої Петро Порошенко запропонував олігархам Рінату Ахметову та Юрію Бойку очолити «Окремі райони Донецької і Луганської областей».

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Путін, за нашими даними, підтвердив готовність замінити Захарченка й Плотницького менш одіозними персонажами. Порошенко провів попередні переговори з обома (Ахметовим і Бойко — К.), і обидва нібито погодилися. Повірити в це (особливо стосовно Ахметова) непросто, але джерело DT.UA наполягає на достовірності цієї інформації. Путіна з цією пропозицією ознайомили, однак згоди ще не отримали» — пише видання.

Поки невідомо, наскільки правдиві ці чутки, але вони вже викликали бурхливі обговорення представників влади та громадськості

Ось, що з цього приводу пише у своєму Facebook нардеп Сергій Лещенко:

«Идея назначить Ахметова и Бойко руководителями на оккупированные территории — это легализация олигархов и коррупционеров во власти. Люди, которые должны были предстать перед судом, получат иммунитет покрепче депутатского — и будут шантажировать в ответ на любые попытки предъявить им законные претензии. Это сделает их сильнее любой карманной партии в парламенте. Это цементирование олигархического консенсуса и уничтожение каких-либо надежд общества на справедливость. И это может стать точкой невозврата для президента Порошенко».

892 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям