RSS

Влада позбавила українців товарів відомих марок

мая 31, 2017

banda-poroshenka2

 

Українська митниця перестала пропускати посилки з товарами, купленими в зарубіжних інтернет-магазинах. Про це пише OpenDataBot та публікує список десятків торгових марок, товари яких можуть не дійти до українського покупця, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За словами видання, такі дії митники проводять на підставі переліку об’єктів інтелектуального права, включеного до митного реєстру.

«Якщо нічого не зміниться, в українських магазинах підвищаться ціни, а покупки за кордоном стануть ризикованими. Бізнесу доведеться або йти „в підпілля“, або скорочувати асортимент і нести збитки. Будуть рости чорний ринок і, відповідно, корупція», — зазначає видання.

Видання стверджує, що до списку торгових марок, які перестане пропускати митниця, увійшли: Adidas, Amway, Apple, Canon, Chanel, Chesterfield, Chevrolet, Chivas, Christian Dior, Coca-Cola, Contex, Dormeo, Electrolux, Lego, levi’s, LG, Lipton, Honda , HP, Meizu, Mercedes Benz, New Balance, Nivea, Nokia, Opel, PlayStation, Redmond, Samsung, Sandora, Shell, Subaru, Xerox, Xiaomi і інші. У список заборонених увійшли навіть дочірні підприємства Roshen.

Раніше українська митниця перестала пропускати посилки з товарами торгових марок «Meizu» і «Xiaomi» через скаргу правовласника, яким є магазин «Цитрус».

366 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям