RSS

Петр Порошенко: он регулярно обманывал государство

марта 28, 2012

Компании новоназначенного министра экономического развития и торговли разворовывали бюджет Украины. Документ.

«Аргумент» публикует фрагмент аналитической справки, составленной в одной из правоохранительных структур государства в 2005 году. Как нам известно, этот документ читал Президент Украины Виктор Ющенко, кум Петра Порошенко, накануне смещения последнего с поста секретаря Совета национальной безопасности и обороны.

Познавательно, что «жертва режима Кучмы», «герой Майдана» и член самопровозглашенного «оранжевого» «Комитета национального спасения» в «эпоху кучмизма» вовсе не пух с голоду. Активно «пилил» бюджет и «закрывал вопросы» с правоохранителями в обход закона и с выгодой для себя.

Нельзя исключать, что возвращение П.Порошенко во власть — следствие того, что Петр Николаевич встал на путь исправления. И смог убедить в этом президента Виктора Януковича.

Возможно также, что президент Янукович не располагает всей полнотой информации о том, кем на самом деле для государства является бизнесмен П.Порошенко. Тогда ему пригодится публикуемая ниже справка. А по первой президентской просьбе генералы ему принесут полный ее вариант. Там есть что почитать и Генеральному прокурору.

«…У 2002 — 2004 роках з різних джерел неодноразово надходила інформація про причетність цілого ряду українських підприємств, які пов’язують з нинішнім секретарем РНБОУ Порошенком П.О., до протиправного отримання коштів державного бюджету та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах у вигляді незаконного відшкодування податку на додану вартість.
Так, сумнівного характеру господарські операції, за якими в подальшому проводилось незаконне відшкодування податку на додану вартість, здійснювали керівники ТОВ «Автосила» (код 32107213, м. Київ), ТОВ «Схід моторс» (код 31923506, м. Київ), ВАТ «Луцький автомобільний завод» (код 05808592, м. Луцьк), ДП «Богдан-Сервіс» (код 32347820, м. Київ), ЗАТ «Індустріальні та дистрибуційні системи» (код 24364528, м. Київ) та інші.

Наприклад, у 2004 році зазначені підприємства через комісіонера — ПП «Електро Трейд» (код 32347401, м. Київ) здійснювали експорт до Йорданії апаратів високочастотного захисту, які за документами виготовлені на ВАТ «Нептун» (код 20982887, м. Одеса).

Вантаж направлявся на адресу фірм Bassam Mahmmad Issa Jordan, Аmman, UMM Uzania Store Alahli Bulld. Сепtег оf 5 fl. З та «Fillmог Соmmегсе LLC» 503 Е.Nifong BLVD., Suitе 356, Соlumbіа, Міssогі, 65202-3717, USА. Необхідно зазначити, що ціна одиниці продукції, яка відправлялась на експорт, завищувалась у середньому майже в 150 разів (останнє досягалось за рахунок документального, оформлення операцій купівлі-продажу з фіктивними підприємствами).

Тільки в минулому році таким чином був переміщений товар на суму понад 200 млн. гривень (найбільше в цьому плані «відзначився» ВАТ «Луцький автомобільний завод» «експортувавши» апаратуру на суму близько 190 млн. грн.). Варто також звернути увагу на те, що операції купівлі-продажу такої апаратури жодним чином не пов’язані з основним видом діяльності цих підприємств. Таким чином, від незаконних експортних операцій вказані вище підприємства отримали право на відшкодування податку на додану вартість в особливо великих розмірах.

Видные члены СДПУ(о) Александр Зинченко и Петр Порошенко в Верховной Раде. Вся политическая карьера П.Порошенко — метания между враждебными политическими лагерями. Неизменно одно: «сладкий заяц» всегда в последний момент оказывался на тороне победителей, и всегда первым бросал побежденных.

У 2003—2004 роках підприємства, які пов’язують з Порошенком П.О., перебували в полі зору органів податкової адміністрації, які розслідували за фактами ухилення від сплати податків відповідну кримінальну справу. Вказана кримінальна справа, нібито, була закрита наприкінці грудня минулого року, а зібрані по ній докази злочинної діяльності вилучені із справи і знищені.

За матеріалами розслідування проходили ТОВ «Укрпромінвест-Авто» (код 30404064, м. Київ), ТОВ «Торговий дім «Іста» (код 25411862), ТОВ «Укравтозапчастина» (код 30722204), корпорація «Автосервіс-Україна» (код 22868070) та згадані вище ДП «Богдан-Сервіс» і ТОВ «Автосила».

Схема мінімізації податків на зазначених підприємствах була різна. Наприклад, ТОВ «Укрпромінвест-Авто» в 2002—2003 роках документально оформлювало придбання різних товарів по завищеним в декілька сот разів цінам (комплексні системи регулювання тиску газу, пристрої фільтрації природного газу, електропечі та ін.) з подальшим їх продажем в Республіку Молдова.

В ході слідства було встановлено, що поставлена в Молдову продукція оформлювалась в митному відношенні за реальними цінами та відправлялась на один з металургійних заводів на переплавку. Загальна сума по даним угодам складала більше 100 млн.грн., відповідно — сума ухилення від сплати податків близько 20 млн.грн.

Корпорація «Автосервіс-Україна», ТОВ «Торговий дім «Іста» та ТОВ «Укравтозапчастина» у 2002—2003 роках придбавали за завищеними цінами товарно-матеріальні цінності та здійснювали їх «експорт» в Росію — на адресу ТОВ «Юнг моніторингові системи» та ТОВ «АвентКонтракт».

В ході проведеної в Росії перевірки було встановлено, що обидва підприємства, на адресу яких здійснювався експорт, являються фіктивними підприємствами, і ніяких імпортних операцій, у т.ч. з українськими підприємствами, не здійснювали. За результатом вказаних фіктивних поставок, службові особи українських фірм ухилились від сплати податків на суму понад 3 млн.грн. Аналогічні схеми застосовували у 2002—2003 роках ДП «Богдан-Сервіс» і ТОВ «Автосила».

Всього було документально підтверджено факти ухилення від сплати податків зазначеними підприємствами на суму понад 66 млн.грн. Однак, 22 грудня минулого року кримінальну справу закрили за «відсутністю в діях ознак злочину», на підставі ст.6 п.2 КК України.

Підприємства, задіяні в схемі по розкраданню бюджетних коштів шляхом протиправного відшкодування ПДВ:

ТОВ «Укрпромінвест-Авто» (ЄДРПОУ 30404064, засновники ЗАТ
«Укрпромінвест» та ДП ЗАТ «Агротехінвест»)
Корпорація «Автосервіс-Україна» (ЄДРПОУ 22868070)
ТОВ «Торговий дім «Іста» (ЄДРПОУ 25411862)
ТОВ „Укрзапчастина“ (ЄДРПОУ 30722204)
ДП «Богдан-сервіс» (ЄДРПОУ 32347820)
ТОВ «Авто сила» (ЄДРПОУ 32107213)
ТОВ «Схід моторе» (ЄДРПОУ 31923506, м. Київ)
ВАТ „Луцький автомобільний завод“ (ЄДРПОУ 05808592, м. Луцьк)
ЗАТ „Індустріальні та дистрибуційні системи“ (ЄДРПОУ 24364528, м. Київ)…»

«Аргумент»

4 001 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям