RSS

Оточенння #Порошенко запустило фейкову новину про Антикорупційний суд та Світовий банк

января 31, 2018

poroshenko-chort1-500x346

 

У ЗМІ з’явилася інформація, що Порошенку нібито вдалося переконати МВФ та Світовий банк у пом’якшенні вимог щодо Антикорупційного суду, повідомляє 40ka.info.

Адміністрація президента (АП) створила та оприлюднила фейк-новину про те, що президенту Петру Порошенку нібито вдалося переконати керівників Міжнародного валютного фонду та Світового банку (СБ) пом’якшити вимоги щодо Антикорупційного суду.

На Банковій почали розпускати чутки про «нібито» звільнення регіонального директора СБ Сату Кахонен за критичний лист щодо Антикорупційного суду, який він надіслав до АП та у Верховну Раду, пише «Європейська правда».

Першим про інформацію від міжнародних кредиторів повідомив сайт «Главком». Неназване «джерело» розповіло «Главкому», що керівниця МВФ «не знала про ультимативний лист», надісланий до Києва 11 січня, і «пообіцяла провести розслідування щодо його появи у пресі». Водночас Світовий банк, мовляв, взагалі гарантував звільнення Кахонен, яка підписала жорсткий лист, надісланий представникам української влади.

Після опублікування новина-фейк набрала неабияку популярність у соцмережах. Там її почали просувати «інформаційні бійці» Банкової, а також провідні популярні блогери, які системно співпрацюють з АП.

На думку «Європейської правди», Порошенко в черговий раз перейшов «червону риску» у питанні етики.

Нагадаємо, Порошенко є бізнес-партнером олігарха Ріната Ахметова в чітко налагодженій схемі «Ротердам +» з обкрадання громадян України.

243 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям